Skanerkwater.pl

SkanerKwater to najnowocześniejsza baza noclegowa. Dlaczego?


Teraz, żeby najskuteczniej promować własny biznes turystyczny, już nie wystarczy po prostu być w Internecie. Trzeba być tam, gdzie chce być turysta.

Dlaczego portal SkanerKwater...?

Portal www.skanerkwater.pl ma wszystko co potrzebne jest zarówno szukającemu noclegu turyście, jak i właścicielowi obiektu.

Zastosowany w serwisie innowacyjny system wyszukiwania noclegów oraz dostosowany do potrzeb turystów przejrzysty sposób prezentacji miejsc noclegowych sprawiają, że nasz serwis posiada niezwykle dogodne rozwiązania, jakich nie proponują inne strony www.

Dla turystów.
Precyzyjna wyszukiwarka i bardzo użyteczny kalendarz dostępności pokoi to ogromna korzyść dla poszukujących noclegu klientów. Pierwszy raz w historii turyści, bez przeczesywania setek stron i wykonywania dziesiątek telefonów, mogą w kilka sekund znaleźć spełniający określone wymagania pokój, w wybranym przez siebie terminie wyjazdu. W zadaniu tym pomaga im również przejrzysty układ portalu umożliwiający przyjazny, wielopłaszczynowy sposób wyszukiwania ofert.

Dla właścicieli obiektów.
Całkowicie nowatorskie podejście do wyszukiwania noclegów, w oczywisty sposób daje konkretny zysk również właścicielowi obiektu. Zamieszczona w serwisie precyzyjna wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie jego oferty, a kalendarz dostępności pokoi daje możliwość wynajęcia, nawet w ostatniej chwili, miejsc które dotąd pozostawały niezagospodarowane, gwarantując tym samym pełniejsze obłożenie obiektu i większy zysk. Dzięki portalowi SkanerKwater właściciele nie tracą czasu na odbieranie uciążliwych telefonów z pytaniem o dostępność i nie muszą kłopotać się udzielaniem odmownych informacji. Trzeba jasno powiedzieć, że obecność na portalu Skanerkwater.pl to zupełnie nowy wymiar oferty noclegowej w Internecie. Dzięki nam właściciele mogą jeszcze skuteczniej promować swoją obiekty.
 

W Polsce są tysiące wspaniałych, turystycznych miejsc, a każde z nich ma do zaoferowania coś magicznego. Ruiny zamku, stare wiatraki, historyczny pomnik, piękny park lub dworek , to zarówno atrakcje popularnych turystycznie miejscowości, jak i tych, do tej pory mniej znanych. Piękne miejsca polskich powiatów i gmin, których mieszkańcy kultywują barwne tradycje i na wiele sposobów ożywiają codzienną rzeczywistość, niewątpliwie zasługują na promocję. Poprzez obecność w portalu SkanerKwater świadomość o tych miejscach trafi do tysięcy planujących swoje podróże internautów.


Pozdrawiamy
Zespół SkanerKwater.pl

 

Copyright © 2010-2011 MR Media s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone